Navýšení ceny stravného

Radka Rýcová
Ceny stravného pro žáky MŠ Bartošovice platí od 1.4.2024. celodenní 3-6 let přesnídávka..............15,- Kč oběd..........................36,- Kč svačina......................13,- Kč nápoje........................6,- Kč   Celodenní 7 let přesnídávka................15,- Kč oběd............................39,- Kč svačina........................13,- Kč nápoje.........................6,- Kč Měsíční částka, kterou je nutné zaplatit měsíc předem, na účet dítěte je 1.600,- Kč

Elektronický předzápis

Vážení rodiče,

pro usnadnění a urychlení zápisu Vašeho dítěte do naší mateřské školy
můžete využít Elektronického předzápisu.

Kliknutím na tento přejdete přímo na informační stránku naší MŠ:

Dále Vás program navede, jaké další kroky je potřeba podniknout (tisk
vyplněné žádosti, návštěva lékaře) a vše potřebné doručit do MŠ
stanoveným způsobem.

Den otevřených dveří - 11.4.2024 v termínu od 9:00-11:30 a 14:00-15:00 hod.
Elektronický předzápis - 15.4.-1.5.2024.
Řádný zápis 2.5.2024 od 8:00-15:00 hod.

Mateřská škola Bartošovice
vás srdečně zve na

Ve čtvrtek 11.4.2024 od 9:00 – 11:30 hodin a od 14:00 – 15:00 hodin.

Seznámíte se s:

· informacemi o provozu a programu „ Jeden krok, druhý krok, poznávej svět celý rok“
· prostředím jednotlivých tříd
· příjemným kolektivem pedagogických i provozních pracovníků
· naší zahradou

Maškarní bál

Radka Rýcová
Milí rodiče. Ve čtvrtek dne 15.2.2024 (dopoledne) se v naší MŠ bude konat "Maškarní bál". Chtěli bychom vás tímto požádat, aby děti přišly v tento den v kostýmu - čeká nás dopoledne plné zábavy, tance a her. Obsahuje obrázek:

Vánoční přání MŠ Bartošovice

Vážení rodiče,

kolektiv mateřské školy Vám přeje klidné prožití vánočních svátků v rodinném kruhu, mnoho štěstí, zdraví, osobní spokojenosti a pracovních úspěchu v Novém roce 2024.

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY A UZAVŘENÍ MŠ

Radka Rýcová
Vážení rodiče, mateřská škola bude uzavřena v období vánočních prázdnin a to od 27.12.2023 do 1.1.2024.

STÁVKA

Radka Rýcová
Vážení rodiče, v pondělí 27.11.2023 je MŠ z organizačních důvodů uzavřena. Zaměstnanci MŠ se připojují k výstražné jednodenní stávce.
  • Jde nám především o ohrožení kvality vzdělávání dětí, které nyní navštěvují MŠ.
  • Podpora nepedagogických zaměstnanců.
  • Škrtů v rozpočtu na vzdělávání
  • Nesouhlas se snižováním počtů AP (asistentů pedagoga) pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami.
Věříme, že naše důvody pro stávku pochopíte a podpoříte nás. Děkuji Vám za pochopení a za spolupráci. Radka Rýcová, ředitelka MŠ

Lampionový průvod

Radka Rýcová
Milí rodiče, nový termín Lampionového průvodu je ve čtvrtek 16.11.2023. Sraz u zámku v 16:00h.

Výroba adventních věnců

Gabriela Steculová

Milí rodiče ze třídy "Sluníček",

přijďte si s dětmi vytvořit dne 28.11.2023 v 15.30 hod. "Adventní věnce".

Prosím, přineste si vlastní adventní svíčky, vše ostatní bude zajištěno.

Upozornění pro rodiče

Gabriela Steculová

Milí rodiče,

dle školního řádu patří do MŠ pouze "ZDRAVÉ DĚTI" - bez zvýšené teploty, kašle, rýmy, bolesti břicha, průjmu apod. Pokud nám přivedete do MŠ dítě s těmito příznaky, budete informováni o jeho zdravotním stavu a jste povinni si dítě okamžitě převzít.

Chráníme tím zdraví jak dětí, tak personálu MŠ.